Pakiet Atlantycki w Plusie

MobilityNewsAutor:

 

eTornister Plus (1)

Od 10 czerwca klienci ofert „na kartę” i mix w Plusie mogą korzystać z nowych pakietów internetowych w roamingu  na terenie całej Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii, Lichtensteinu, Szwajcarii i Stanów Zjednoczonych.

 

Internet mobilny w roamingu dla prepaida i mixa dostępny jest w trzech wariantach Pakietów Atlantyckich:  15 MB na 1 dzień, 50 MB na 7 dni i 100 MB na 30 dni. Można włączyć dowolną liczbę pakietów jednorazowych, a po ich wykorzystaniu transmisja danych będzie naliczana zgodnie z cennikiem oferty. W każdym momencie, za pomocą prostego kodu: *121# (zielona słuchawka), można sprawdzić liczbę niewykorzystanych MB.

 

Nazwa PakietuPakiet AtlantyckiPakiet AtlantyckiPakiet Atlantycki 
15 MB50 MB100 MB 
Cena5 zł10 zł15 zł 
 
Aktywacja*121*11*84#*121*11*85#*121*11*86# 
Okres ważności1 dzień7 dni30 dni 

 

Pakiety dostępne są dla wszystkich usług prepaid i mix: Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, Plus Mix, PlushMix.

 

Pakiety pozwalają na realizowanie transmisji danych w technologii LTE, HSPA/HSPA+ oraz starszych, a dostępność technologii zależy od specyfikacji technicznej urządzenia oraz sieci partnera roamingowego, u którego realizowana jest transmisja danych.

 

źródło: Plus

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Oppo z nową technologią na MWC

Opublikowane przez - 20 lutego 2017 0
OPPO dość niespodziewanie w ostatnich latach wyrosło na jednego z największych producentów na świecie. Chiński producent będzie obecny na zbliżających…