Pakiet graficzny od Corela

Oferta oprogramowania CorelDRAW w wersji 2020 obejmuje natywne pakiety dla systemów macOS i Windows oraz aplikację CorelDRAW.app działającą w przeglądarce

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 zawiera zestaw aplikacji do tworzenia ilustracji wektorowych, układów stron, typografii, edycji zdjęć i nie tylko. W tegorocznej wersji wprowadzono usprawnienia, których celem jest przyspieszenie tworzenia złożonych projektów i grafik.

Z kolei aplikacja CorelDRAW.app pozwala pracować z plikami projektów z dowolnego miejsca. Po raz pierwszy subskrybenci otrzymali także możliwość korzystania z nowych funkcji współpracy w celu uproszczenia całego procesu recenzji i zatwierdzania.

Narzędzia rozszerzające możliwości projektowania i przyspieszające tok pracy dzięki wykorzystaniu AI.

Pakiety CorelDRAW Graphics Suite 2020 dla systemu Windows i CorelDRAW Graphics Suite 2020 do komputerów Mac są dostępne w następujących językach: polski, angielskim, czeskim, chińskim uproszczonym, chińskim tradycyjnym, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, niemieckim, portugalskim (brazylijskim), rosyjskim, tureckim oraz włoskim. Cena subskrypcji wynosi 1600 zł za rok. Licencje stałe są dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 3199 zł.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Aktualizacja systemu Navitel.Monitoring

Opublikowane przez - 27 sierpnia 2015 0
Navitel wydał aktualizację dla inteligentnego, wielofunkcyjnego systemu monitoringu flotowego Navitel.Monitoring. Działająca w czasie rzeczywistym oparta o webowy interfejs chmurowa wersja Navitel.Monitoring…