„Pakiet testowy” z prędkością do 3 Mbps

177 0

AERO2 logo

Aero2, operator Bezpłatnego Dostępu do Internetu wprowadza promocję „Pakiet testowy”. Promocja jest skierowana do korzystających z BDI, którzy dotychczas nie zakupili pakietów Aero MINI i Aero MAX. W ramach oferty promocyjnej użytkownicy BDI uprawnieni do skorzystania z „Pakietu testowego” mogą bezpłatnie aktywować pakiet danych o wielkości 1GB ważny przez 10 dni, w ramach którego prędkość transmisji wynosi maksymalnie 3 Mbps.

W trakcie korzystania z „Pakietu testowego” odnawianie sesji połączeń nie wymaga wpisywania kodów „captcha”. Ofertę można aktywować pod adresem https://sklep.aero2.pl/promocja.test do którego kieruje baner „captcha” wyświetlany dla użytkowników BDI.

Skorzystanie z oferty „Pakiet testowy” nie wiąże się z koniecznością ponoszenia żadnych dodatkowych opłat. Po wyczerpaniu paczki danych z oferty promocyjnej użytkownik wraca do warunków oferowanych w BDI z możliwością korzystania z komercyjnej oferty Aero MINI i Aero MAX.

Regulamin_Promocji_Pakiet_testowy_od28042015

źródło: Aero2

Related Post

Mobilna konferencja od ClearOne

Posted by - 14 września 2015 0
Współczesny model prowadzenia biznesu zakłada częste organizowanie rozmaitych tele czy wideokonferencji z klientami, centralą firmy lub zespołem pracującym zdalnie przy…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *