Panel OLED Xiaomi Mi Note 10 wykonany przez Visionox

Xiaomi wypuściło Mi CC9 Pro, znany na całym świecie jako Mi Note 10, z panelem AMOLED. Krążyły pogłoski, że telefon na globalny rynek może mieć ekran Samsunga lub LG , ale dyrektor wykonawczy Xiaomi ogłosił, że jedynym dostawcą wyświetlaczy jest Visionox, firma, która opracowała Mi Mix Alpha.

Visionox jest prowadzony przez zespół OLED z Tsinghua University w Pekinie. Projekt Mi Note 10/Mi CC9 Pro jest trzeci dla firmy po składanym prototypie i Mi Mix Alpha, ale jako pierwszy trafił na rynek masowy.

Xiaomi Mi Note 10 przybywa z ekranem 6,47 ”z zaokrąglonymi krawędziami i wycięciem kropli wody. Ma rozdzielczość Full HD + ze współczynnikiem 19,5: 9 i pod spodem skaner linii papilarnych.

Panel OLED może osiągnąć imponującą jasność 430 nitów, która może sięgać nawet 600 nitów obiecanych przez Xiaomi, jeśli pozostawimy urządzenie w jasnym świetle na ustawieniach Auto.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Na ferie z mLegitymacją

Opublikowane przez - 21 stycznia 2020 0
W niektórych województwach już trwają, w niektórych właśnie się zaczęły, w niektórych zaczną za tydzień. Mowa oczywiście o feriach zimowych.…