Pełna specyfikacja Motoroli Moto G30 i Moto E7 Power

Roman PakotaAutor:
W zeszłym tygodniu wyciekły pierwsze informacje o Motoroli Moto E7 Power i Moto G30. Teraz niemiecki blog WinFuture ujawnił specyfikacje obu smartfonów, udostępniając render Moto E7 Power w nowym kolorze.

Zacznijmy od Moto G30, który będzie zasilany przez Snapdragon 662 SoC i wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz HD + IPS. Smartfon będzie posiadał 128 GB pamięci oraz 6 GB RAM. Moto G30 będzie pracował na Androidzie 11 i będzie posiadał gniazdo microSD do rozszerzenia pamięci.

Moto G30 będzie wyposażony w aparat do selfie o rozdzielczości 13 MP i będzie wyposażony w główny aparat o rozdzielczości 64 MP, połączony z ultraszerokim 13 MP i dwoma modułami 2 MP do robienia zdjęć makro i rejestrowania informacji o głębokości.

Moto G30 będzie miał baterię 5000 mAh i będzie wyposażony w czytnik linii papilarnych zamontowany z tyłu, NFC, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i USB-C.

Przechodząc do Moto E7 Power, smartfon będzie wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz LCD HD+ z wycięciem w kształcie kropli wody do aparatu do selfie o rozdzielczości 5 MP.

Najnowszy przeciek mówi też, że Moto E7 Power będzie miał Helio G25 SoC na czele. Smartfon będzie działał z Androidem 10 i będzie wyposażony w 64 GB pamięci oraz 4 GB RAM, ale krąży także pogłoska o wariancie 2 GB/32 GB. E7 Power będzie miał również gniazdo kart microSD, aby rozszerzyć pamięć.

Moto E7 Power będzie dostępna w Europie za około 150 euro.

Moto E7 Power będzie wyposażony w gniazdo słuchawkowe 3,5 mm znajdujące się u góry i będzie dostępny kolorach niebieskim i czerwonym.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Poznajmy specyfikację Elephone S7

Opublikowane przez - 18 lipca 2016 0
Elephone już jakiś czas temu zapowiedziało nową serię urządzeń, serię S7, dzisiaj poznaliśmy specyfikację jednego z urządzeń należących do serii.…