Philips wprowadza TVP VOD na telewizory z systemem Saphi

Roman PakotaAutor:
Posiadacze telewizorów Philips z systemem Saphi zyskali łatwy dostęp do serwisu TVP VOD. Użytkownicy zostaną poinformowani o dostępie do nowej aplikacji na ich urządzeniach specjalnym komunikatem wyświetlanym na ekranie.

Philips TV & Sound wprowadza nową aplikację na swoich urządzeniach opartych na autorskiej platformie Saphi. Posiadacze modeli telewizorów z lat 2017-2020 zyskali dostęp do TVP VOD bez konieczności aktualizacji systemu.

TVP VOD daje dostęp do biblioteki seriali, filmów i programów rozrywkowych. To także aplikacja umożliwiająca oglądanie wybranych kanałów on-line, m.in. TVP INFO, TVP3, TVP Kultura 2, TVP Polonia czy eSzkoła. Na TVP VOD dostępne są również nagradzane filmy dokumentalne, Teatr Telewizji oraz programy publicystyczne, podróżnicze i kulinarne.

Saphi jest systemem Smart TV zaprojektowanym przez Philips TV & Sound. Cechami charakterystycznymi platformy jest łatwość i intuicyjność użytkowania dzięki przejrzystemu interfejsowi oraz wydajność działania. Saphi pozwala nawet mniej zaawansowanym użytkownikom swobodnie korzystać z zalet Smart TV. Charakterystyczny dla systemu układ kafelkowy jest prosty, czytelny i co najważniejsze szybki.

System Saphi znajdziemy m.in. w ubiegłorocznych modelach 6504/6554, 6704/6754 oraz 6804, a także OLED754. Telewizory Philips z tą platformą na rok 2020 r. to 6805/ 6855, 6605 oraz 7555.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane