galaxy a8s

Pierwsze rendery Galaxy A8s pokazują sposób Samsunga na notcha

48 0
Samsung pierwszy raz o Galaxy A8s wspomniał pod koniec października. Cała prezentacja ograniczała się jednak tylko do krótkiej migawki, która sugerowała nowe podejście do notcha. Jak prezentuje się smartfon w akcji możemy podziwiać na zaprezentowanych dziś renderach.

Opublikowane przez serwis „AllAboutSamsung” rendery bazują na dotychczasowych informacjach dotyczących Galaxy A8s i mają charakter poglądowy. Warto jednak pamiętać, że redakcja wykazała się już przy Galaxy A9 (2018) i przewidziała wygląd urządzenia na ponad miesiąc przed premierą. Można zatem zaufać ich przewidywaniom.

Pierwsze czym charakteryzuje się Galaxy A8s to wyświetlacz pokrywający przedni panel w niemal 100%, udało się to m.in. poprzez zrezygnowanie z wycięcia notch i zastąpienie go pojedynczym, niewielkim „oczkiem” przedniego aparatu, które zostanie umieszczone bezpośrednio w ekranie.

Jeśli chodzi o pozostałą część specyfikacji, to spekuluje się, że Galaxy A8s otrzyma procesor Qualcomm Snapdragon 710, 6GB RAM oraz potrójny aparat główny.

Jak wam się podoba nowe rozwiązanie Samsunga? Lepsze od wycięcia notch?

galaxy a8s

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *