Pierwszy i piąty bilet za 1 grosz w SkyCash

Play zachęca do wypróbowania aplikacji Zapłać z Play jako metody płatności w SkyCash. Każdy klient posiadający numer w Play na abonament może do końca października skorzystać z promocji „Pierwszy i piąty bilet za 1 grosz w SkyCash”.

Aby kupić bilet w aplikacji SkyCash wystarczy posiadać numer w Play lub Red Bull Mobile na abonament. Należy pobrać aplikację SkyCash z Google Play lub App Store i zarejestrować się jako użytkownik podając numer w Play na abonament. Następnie kupując bilet wybrać „Zapłać z Play” spośród dostępnych metod płatności i aktywować „Zapłać z Play” jako metodę płatności w aplikacji SkyCash. Instrukcję krok po kroku znajdziesz na naszej stronie pomocy. Aby skorzystać z promocji nie ma konieczności weryfikacji konta w SkyCash.

Promocją objęte są wszystkie bilety komunikacji miejskiej zakupione w aplikacji SkyCash o wartości do 7 zł. Promocja obejmuje pierwszy i piąty zakupiony bilet. Liczone są tylko zakupy biletów o wartości do 7 zł. To oznacza, że bilety o wartości powyżej 7 zł nie są zaliczane przy określaniu pierwszego i piątego, promocyjnego zakupu biletu.

Po zakupie otrzymuje się SMS z potwierdzeniem zakupu biletu w promocyjnej cenie 1 grosza. Koszt biletu można sprawdzić również w historii aktywności w aplikacji Play24 i zapłacić z następnym rachunkiem za abonament.

Promocja jest ważna od 7 do 31 października 2019 roku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane