Pierwszy smartwatch Fossil LTE już dostępny

Smartwatch Fossil z obsługą LTE jest już dostępny wyłącznie w Verizon. Firma odniosła duży sukces, tworząc stylowe smartwatche z systemem Wear OS w całej rodzinie marek zegarków Fossil.

Smartwatch zawiera platformę Qualcomm Snapdragon Wear 3100 i posiada 8 GB pamięci. W 44-milimetrowej obudowie znajduje się 1,3-calowy ekran, a zegarek jest dostępny w kolorze czarnym lub różowym. Dostępna jest bateria 400 mAh, która zapewnia 20 godzin użytkowania lub do 3 dni czuwania po podłączeniu do sieci Verizon LTE. LTE 5.generacji może nawiązywać i odbierać połączenia bez podłączonego smartfona.

Fossil’s Gen 5 ma również obrotowy środkowy przycisk do przewijania menu. Posiada funkcję monitorowania tętna, snu oraz w pełni konfigurowalny tryb oszczędzania baterii. NFC umożliwia Google Pay, a Asystent Google jest wbudowany w Wear OS.

Fossil Gen 5 LTE zastąpił Mobvoi Ticwatch Pro LTE jako jedyny smartwatch z połączeniem LTE, który jest oferowany przez operatora na platformie Wear OS. Niestety, Fossil Gen 5 nie zawiera nowszego chipsetu od Qualcomm. Mobvoi TicWatch Pro 3 to jedyny smartwatch Wear OS z Qualcomm Snapdragon Wear 4100, a wariant LTE nie został jeszcze ogłoszony w USA.

Smartwatch z obsługą sieci komórkowej jest dostępny w Verizon za 349 USD lub 14,54 USD miesięcznie przez 24 miesiące.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane