Piotr Gołębczyk awansował na stanowisko Business Channel Team Leader w Brother Polska

Autor:
Z początkiem 2022 roku Piotr Gołębczyk objął funkcję Business Channel Team Leader w firmie Brother Polska. Będzie on odpowiadał za realizowanie strategii biznesowej, umacnianie i rozwijanie kanału partnerskiego oraz zarządzanie zespołem Business Channel.

Brother to producent urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych, posiadający pozycję światowego lidera w segmencie monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń laserowych.

Piotr Gołębczyk pracuje w strukturach Brother od blisko 12 lat. Wcześniej piastował stanowisko Key Account Manager – Business Channel. Do jego zadań należał rozwój kanału partnerskiego, sprzedaż rozwiązań drukujących i skanujących, szkolenia produktowe oraz wsparcie przy optymalizacji kosztu druku. Piotr Gołębczyk jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku informatyka i ekonometria.

Jesteśmy świadkami technologicznej rewolucji, która dotknie zarówno biznesu, jak i konsumentów. Te bardzo dynamiczne zmiany na rynku są wyzwaniem dla producentów, ale również ogromną szansą rozwoju. Cieszę się, że będę mógł dalej rozwijać kanał biznesowy w strukturach Brother. Wierzę, że ze wsparciem zespołu uda nam się realizować strategię firmy oraz umacniać wizerunek marki na rynku – komentuje Piotr Gołębczyk Business Channel Team Leader w Brother Polska.

Powiązane