Plakat promocyjny Redmi 20X ujawnia kolory i specyfikacje

Roman PakotaAutor:
Marka Redmi szykuje się do wprowadzenia na rynek kolejnego smartfona. Czy dystrybucja tego modelu będzie ograniczona do rodzimego rynku firmy w Chinach, podobnie jak poprzednik?

Mowa o Redmi 20X, który miałby być następcą Redmi 10X z zeszłego roku. Ten model pojawił się w Chinach w czerwcu. Możliwe, że i tym razem będziemy mieli do czynienia z podobnym harmonogramem.

Plakat promocyjny opublikowany w Weibo i pokazuje nam telefon w czterech kolorach: czarnym, srebrnym, niebieskim i zielonym. i reklamuje obsługę 5G, ekran 90 Hz i główny tylny aparat 48 MP. Cena podstawowej wersji z 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci jest ustalona na około 152 USD lub 128 EUR.

Wcześniejsze plotki i przecieki mówiły, że możemy spodziewać się, że Redmi 20X będzie zasilany przez chipset MediaTek Dimensity 700, a telefon będzie miał 6,5-calowy ekran FHD + LCD, zamontowany z boku czytnik odcisków palców, do 6 GB pamięci RAM, dedykowaną kartę microSD slot, potrójny system tylnych aparatów z dwoma 2-megapikselowymi obiektywami po bokach głównego 48-megapikselowego aparatu fotograficznego, 8-megapikselowy aparat do selfie i akumulator o pojemności 5000 mAh z ładowaniem 18 W.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane