Plantronics B4220 USB-C – Gdy chcesz mieć wolne ręce

MobilityNewsAutor:
W wielu firmach, nie tylko tych zajmujących się telemarketingiem, czasami istotne jest posiadanie dwóch „wolnych” rąk. Nawet w naszej dziennikarskiej branży to się przydaje.

Na rynku znajdziemy sporo słuchawek bezprzewodowych. Jednym z modeli, który trafił do naszej redakcji, jest Plantronics Voyager B4220 USB–C. Urządzenie bardzo przydatne dla tych, którzy dużo rozmawiają. Jednocześnie albo robią notatki na komputerze, albo lubią w trakcie rozmowy chodzić i gestykulować. Proste w obsłudze, a jednocześnie bardzo pomocne.

W pudełku poza samym urządzeniem znajdziemy kabel USB do ładowania (w końcu to słuchawki bezprzewodowe) adapter do laptopa (można rozmawiać także przez Messenger) i elegancki futerał.

Co teraz? Wystarczy włożyć adapter do laptopa lub sparowć ze smartfonem przez Bluetooth. Następnie zrobić to samo w słuchawkach (czerwonym przyciskiem) wcześniej je włączając. Urządzenia powinny sparować się same. I cała filozofia.

W tym momencie możemy spokojnie rozmawiać bez konieczności trzymania smartfona przy uchu. Same słuchawki Plantronics Voyager B4220 USB–C są tak skonstruowane, że gdy mamy je na uszach, to nie słyszymy odgłosów z zewnątrz. Jednocześnie są tak miękkie, że noszenie ich nie sprawia nam dyskomfortu. Do rozmowy służy mikrofon, który możemy odsunąć od ust bez konieczności zdejmowania słuchawek z głowy. Jedyny problem to taki, że nawet jeśli nie rozmawiamy, to możemy nie usłyszeć tego, co ktoś obok nas do nas mówi.

Słuchawki nie są specjalnie tanie. Kosztują 600-700 zł. Za to na pewno zapewniają duży komfort pracy.

Specyfikacja techniczna w skrócie:

Waga – 150 gram

Czas czuwania – do 13 dni

Czas rozmów – do 12 godzin rozmów, do 15 godzin słuchania

Odległość od urządzenia bazowego – do 30 metrów

Bluetooth – wersja 4,1

Czas pełnego naładowania – 1,5 godz.

Technologia audio – A2DP 1.2, AVRCP 1.4

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Honor 20 Pro – recenzja

9.0/10
9.0/10
Opublikowane przez - 14 sierpnia 2019 0
Światowa marka smartfonów HONOR, 22 maja w Londynie, oficjalnie zaprezentowała swoje najnowsze smartfony: HONOR 20 LITE, HONOR 20 oraz HONOR…