Plantronics + SONY = słuchawki zoptymalizowane dla PlayStation VR

MobilityNewsAutor:

Plantronics powiadomił, że w partnerstwie z Sony Interactive Entertainment Europe Ltd. (SIEE), wprowadził ulepszone słuchawki RIG 4VR, zaprojektowane, aby polepszyć doznania graczy PlayStation VR.

Kompletne rozwiązanie audio dla graczy PlayStation4, czyli słuchawki  RIG 4VR są pierwszym oficjalnie licencjonowanym zestawem słuchawkowym, który został zoptymalizowany do użytku z PlayStationVR. Proste i intuicyjne w obsłudze RIG 4VR będą dostępne od października, co zbiega się w czasie z wydaniem PlayStationVR.

RIG Surround Package

“Dźwięk jest integralną częścią każdego prawdziwie wciągającego doświadczenia i mając to na uwadze, postanowiliśmy zaprojektować zestaw słuchawkowy, który będzie dopełnieniem niezwykłych możliwości dźwięku 3D w PlayStation VR” – powiedział Gregory Morquin, manager sekcji gamingowej w Plantronics.

“Wprowadzenie słuchawek RIG 4VR jest ważnym krokiem naprzód i kontynuuje naszą tradycję oferowania prostych i skutecznych rozwiązań dla użytkowników, umożliwiając im obcowanie z bezkompromisowej jakości dźwiękiem, utrzymanie wyraźnej, dwukierunkowej komunikacji i dostarcza znakomitą rozrywkę.”

SCEE_RIG 4VR Boom Down

Dodając do obszernego katalogu produktów Plantronics, zawierającego słuchawki konsumenckie oraz turniejowe, model RIG 4VR firma podnosi doznania w sferze emocji użytkownika. Lekka i przemyślana konstrukcja słuchawek pozwala graczom słyszeć ich otoczenie, a także szybko przenieść się w wirtualny świat.

Oprócz wymiennych, różnej długości kabli przeznaczonych do użycia z PlayStationVR i bezprzewodowych kontrolerów DUALSHOCK4 (0,4m dla PlayStationVR i 1.2m do kontrolera DUALSHOCK4), słuchawki RIG 4VR są też wyposażone w 40mm przetworniki skonstruowane z rezonatorów niskiej częstotliwości, oferując zwiększone basy, przy jednoczesnym zachowaniu dobrej jakości dźwięków.

Wymienny przycisk głośności z redukcją szumów mikrofonu można łatwo zamocować podczas używania słuchawek z bezprzewodowym kontrolerem DUALSHOCK4, dostarczając sobie wciągających dźwięków stereo i móc jednocześnie korzystać z funkcji czatu podczas gier na PS4.

Słuchawki RIG 4VR kompatybilne z PlayStationVR i bezprzewodowym kontrolerem DUALSHOCK4 będą dostępne od października w cenie 299 zł.

Źródło: Plantronics

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane