Płatność za fakturę i doładowanie konta w T-Mobile również z Google Pay

Klienci T-Mobile korzystający z aplikacji Mój T-Mobile mają teraz możliwość opłacenia faktury lub doładowania konta pre-paid przez Google Pay. Nowa funkcja, dostępna dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Android, widoczna jest na ekranie wyboru metody płatności lub doładowania.

Żeby skorzystać z tej metody płatności wystarczy raz dodać do swojego Konta Google dowolną kartę płatniczą (debetową lub kredytową). Można to zrobić na stronie internetowej https://pay.google.com lub w dedykowej aplikacji Google Pay. Jeśli miało to miejsce wcześniej, można skorzystać z tej karty również w aplikacji Mój T-Mobile bez żadnych dodatkowych konfiguracji.

Aplikacja Mój T-Mobile pozwala na bieżąco kontrolować wydatki na usługi telekomunikacyjne, wysokość rachunków, wykorzystanie pakietów i ich ważność czy obecnie uruchomione usługi dodatkowe. Za pośrednictwem aplikacji można opłacić fakturę, zamówić dodatkowe pakiety usług, doładować swoje lub czyjeś konto pre-paid. Aplikacja jest preinstalowana na wszystkich telefonach sprzedawanych w sieci T-Mobile.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

LG G7 trafił do kosza?

Opublikowane przez - 16 stycznia 2018 0
Źle się dzieje w dziale mobilnym LG, kolejny kwartał “pod kreską” i brak realnych pomysłów na poprawę sytuacji sprawił, że…