Play Homebox TV od Play

Play wprowadził nową ofertę o nazwie Play Homebox TV. To pakiet, który obejmuje nielimitowane usługi komórkowe, internet i telewizję. Wszystko od 60 zł miesięcznie.

Na start Play przygotował także prezenty i rabaty na najnowsze smartfony, nawet do 500 zł. Od dzisiaj można również zobaczyć nową kampanię operatora promującą ofertę, w której główną rolę kobiecą, u boku Kuby Wojewódzkiego, gra Magdalena Cielecka, powiększając tym samym grono ambasadorów – gwiazd Play.

Telefon z dodatkami i bez limitów

Nowy pakiet, który dziś wchodzi do oferty Play to połączenie trzech najbardziej popularnych usług. Pierwszą z nich jest abonament komórkowy. W jego ramach klienci będą mogli korzystać z nielimitowanych połączeń, wiadomości SMS i MMS oraz szybkiego Internetu w smartfonie, gdzie do wykorzystania jest aż 40 GB transferu danych w pełnej prędkości. Razem z aktywacją numeru, użytkownik otrzyma darmowy, półroczny dostęp do platformy TIDAL. Oprócz tego operator przewidział zniżkę na smartfony m.in. Huawei P20 Pro, Xiaomi Mi 9T, Samsung Galaxy Note10 w wysokości 500 zł dla osób decydujących się na wybór oferty Duet lub Rodzina.

Nowa oferta internetowa

W nowej ofercie klienci Play otrzymają pakiet nielimitowanych gigabajtów, z czego aż 150 GB z pełną prędkością. W promocji mogą też wybrać w prezencie dodatkowy pakiet 50 GB miesięcznie.

Domowe centrum rozrywki

W pakiecie Play Homebox TV klient otrzymuje także TV Box wraz z dostępem do filmów, seriali i programów na żądanie, a także tradycyjnych kanałów telewizyjnych. Urządzenie działające pod kontrolą systemu Android TV pozwala korzystać z dodatkowych aplikacji m.in. Netflix, HBO GO, YouTube, Ipla, Player, TVP VOD.

Cena pakietu obejmuje dostęp do 33 kanałów telewizyjnych w tym: Comedy Central, Fox, Fox Comedy, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, kanałów z rodziny National Geographic, History, TNT i innych. Po podłączeniu urządzenia do anteny telewizji naziemnej lub gniazda kablówki lista zostanie rozszerzona o podstawowe kanały z naziemnej telewizji cyfrowej.

W ramach Play Now TV można oglądać filmy i seriale na żądanie oraz programy do 7 dni po ich emisji, a także nagrywać je w chmurze udostępnianej przez Play.

Serwisy i pakiety obejmujące dodatkowe kanały można włączać i wyłączać w dowolnym momencie, bez zobowiązań. Jeden z pakietów: HBO GO, Sport, Kids lub Extra klienci otrzymują „w prezencie” na cały okres trwania umowy. W aplikacji Netflix na TV BOX jest możliwość założenia konta w serwisie i dodania opłaty za niego do rachunku Play. Można także zalogować się na już posiadane konto.

Prezenty na start

Play przygotował dla użytkowników nowej oferty atrakcyjne dodatki na cały okres trwania umowy. W ofercie powitalnej pojawił się dodatkowy pakiet Internetu mobilnego oraz pakiety telewizyjne. Oznacza to, że każdy, kto zdecyduje się skorzystać z propozycji Play Homebox TV będzie miał do wyboru jeden z prezentów:

– ekstra 50 GB miesięcznie na karcie do Internetu,

– pakiet kanałów HBO wraz z HBO GO

– pakiet SPORT z kanałami Eleven Sports

– pakiet KIDS z ofertą programów dla dzieci,

– pakiet EXTRA z szeroka ofertą kanałów rozrywkowych.

Cena wersji Play Homebox TV dla jednego użytkownika (opcja SOLO) to 100 zł miesięcznie. Oferta dostępna jest także w wersji DUET (dla dwóch użytkowników) w cenie 75 zł za osobę oraz RODZINA (dla 3 użytkowników) już za 60 zł za osobę. 4-ta i kolejna osoba zapłacą 50 zł miesięcznie.

Magdalena Cielecka twarzą kampanii

W nowej odsłonie kampanii Play, promującej ofertę Play Homebox TV występuje duet, któremu niezmiernie bliskie są telewizja i film. W towarzystwie Kuby Wojewódzkiego po raz pierwszy pojawia się także Magdalena Cielecka – znana aktorka filmowa i teatralna.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

50% taniej w Plusie

Opublikowane przez - 4 czerwca 2019 0
Klientów taryf prepaid korzystający z mobilnej aplikacji Plus Online otrzymali możliwość włączenia zniżki 50% na pakiet usług bez limitu. Promocja…