Play zaczyna wszystko odNOWA

MobilityNewsAutor:

 

Play postanowił powalczyć o korzystających z kart pre-paid. Efektem jest oferta odNOWA (taka jest właściwa pisownia tej taryfy), która ujrzała światło dzienne 13 kwietnia.

 

Bartosz Dobrzyński, wiceprezes zarządu i dyrektor marketingu firmy P4, operatora sieci Play przewrotnie zażartował, że żałuje, iż w kwietniu 13 wypadł w czwartek, a nie w piątek, bo akurat dla niego trzynastka, w dodatku w zestawie z piątkiem wcale nie jest pechowa.

Najważniejszą zaletą nowości – zdaniem Bartosza Dobrzyńskiego – jest brak okresu ważności, co przekłada się na to, że zakupione, ale niewykorzystane pakiety minut i danych przy doładowaniach nie zostaną utracone, jak to ma miejsce przy klasycznych ofertach przedpłaconych. Zatem użytkownik może doładować konto kwotą od 5 do 300 zł i pozostanie ono aktywne do momentu wyczerpania środków. A można je będzie wykorzystać w dowolnym czasie.

Ale nie ma nic za darmo, jest jednak pewien haczyk. – Tak jak banki nie naliczają opłat za prowadzenie konta osobistego, także i my chcemy, aby posiadacz taryfy odNOWA wykazywał się pewną aktywnością. Nie chcemy, żeby nasze karty stały się zapomnianymi skarbonkami – powiedział Bartosz Dobrzyński. Oznacza to tyle, że jeśli posiadacz karty Play z taryfą odNOWA  raz na miesiąc skorzysta z płatnych usług operatora nie poniesie z  tytułu kosztów jej posiadania. Jeśli karta będzie „martwa” będzie pobierana opłata miesięczna w wysokości 2 zł. Po roku bez aktywności na karcie numer zostanie wyłączony.

W ofercie odNOWA połączenia do wszystkich sieci kosztują 29 gr za minutę, tyle samo wynosi koszt wysłania jednego SMS-a.  Opłaty za transfer danych to 12 gr za 100 KB, jest też promocyjna stawka 1 gr za 500 KB obowiązująca na terenie Polski. Można też dokupić dodatkowe pakiety danych (np. 1 GB za 5 zł), albo aktywować Stan Darmowy, czyli nielimitowane,  bezpłatne minuty i SMS-y do wszystkich osób w sieci Play.

Abonenci Play mogą migrować do nowej oferty wpisując w telefonie odpowiedni kod, ale jeśli są zadowoleni ze swoich dotychczasowych taryf to nie mają powodów, gdyż nie zostaną one wyłączone, przynajmniej na razie.

Hasło promocyjne taryfy odNOWA to „NicNiePrzepada”, twarzami kampanii reklamowej, które ją promują zostali Agnieszka Chylińska i Adam Małysz.

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Nowa linia premium, czyli Lumia 950

Opublikowane przez - 8 października 2015 0
Oprócz budżetowego modelu 550, Microsoft pokazał także dwa modele premium. Pierwszym z nich jest Lumia 950, wspierająca technologię Continuum (czyli…