Play2Chill zapowiada nową grę

Warszawski producent gier wideo na PC, konsole i urządzenia mobilne z Grupy PlayWay, zapowiedział najnowszą grę z portfolio produkcyjnego – Aztec Empire. Trailer symulatora budowania i zarządzania miastem jest już dostępny w sklepie Steam. Studio udostępniło także pierwsze materiały z gry oraz wideo na platformie YouTube.

Gra połączy trzy różne aspekty zarządzania miastem. Gracz musi jednocześnie zatroszczyć się o ekonomiczny, militarny oraz religijny wzrost państwa-miasta. Wszystkie cechy rozgrywki przygotowane zostały tak, aby doświadczenie płynące z zabawy było jak najwierniejsze z perspektywy historycznej.

Play2Chill koncentruje się na budowaniu silnej pozycji producenta gier z kategorii INDIE PREMIUM. Jednym z flagowych zapowiadanych przez studio projektów jest Motorcycle Mechanic Simulator, którego koncepcja została oparta na grze Car Mechanic Simulator, jednym z najpopularniejszych tytułów Grupy PlayWay. W 2017 roku sprzedaż CMS przekroczyła 1 mln egzemplarzy.

Do końca br. Play2Chill chce zadebiutować na rynku NewConnect. W maju br. Play2Chill pozyskało w ramach emisji prywatnej 1,5 mln zł. Środki przeznacza na rozwój działalności produkcyjnej w zakresie nowych gier.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Xperia Z5 z Marshmallow

Opublikowane przez - 17 lutego 2016 0
Sony UK właśnie potwierdziło, że od 7-go marca na rodzimym rynku dostępna będzie aktualizacja oprogramowania do wersji 6.0. Aktualizacja dotyczyć…

Wyniki finansowe Apple

Opublikowane przez - 3 sierpnia 2020 0
Koncern z Cupertino zanotował rekordowy II kwartał kalendarzowy (III kwartał finansowy). Pomogła pandemia koronawirusa, bo w jej efekcie wzrosła sprzedaż…