Play360 – nowy pakiet usług fioletowego operatora

Od wtorku 22 maja operator sieci PLAY wprowadza nowy, kompleksowy pakiet usług pod nazwą Play360. Użytkownik otrzymuje w jednej, przystępnej cenowo „paczce” kilka wybranych usług, które wykupione oddzielnie byłyby znacznie droższe.

Play360 to trzy filary zawierające dodatkowe usługi.

Pierwszy z nich to OCHRONA.

Dzięki pakietowi „Naprawa wyświetlacza/telefonu” klienci nie muszą martwić się o uszkodzenia swojego smartfonu. Sieć pokryje koszt całości lub części naprawy nie tylko zbitego ekranu, ale i innych uszkodzeń, jakie mogą nastąpić na przykład po upadku czy zalaniu urządzenia wodą. Naprawa zostanie wykonana bez względu na przyczynę uszkodzeń. W ramach tej usługi realizowane są również naprawy na gwarancji producenta. Wszystkie odbywa się bez wychodzenia z domu.

Kolejną usługą jest „Ochrona Internetu w Telefonie by F-Secure”. Poza ochroną przed wirusami to także bezpieczne zakupy, bankowość oraz kontrola rodzicielska.

Drugim filarem są APLIKACJE.

Tutaj można znaleźć Nawigację Play By Naviexpert, czyli fioletową wersję popularnej nawigacji informującej o korkach.

Klienci zyskają też dostęp do usługi „Nielimitowanych Audiobooków w Play” – nowej usługi, która pozwala na słuchanie książek poprzez aplikację Lecton. W ciągu miesiąca można przesłuchać tyle tytułów, na ile tylko pozwoli nam czas i chęć.

Kolejną aplikacją jest „Czytelnia w Play by Legimi”, dzięki której klienci otrzymają nielimitowany dostęp do e-booków w Legimi. Czytać można nie tylko na smartfonie, tablecie, ale i na komputerze oraz dedykowanych czytnikach e-booków. Dodatkowo z audio i e-książek można korzystać bez dostępu do Internetu, dzięki trybowi offline.

Trzecim filarem Play360 jest WYJĄTKOWA OBSŁUGA.

W tym pakiecie osoby z aktywnym play360 otrzymają priorytetowe połączenie z konsultantem mające znaczenie na przykład w sytuacjach wzmożonego ruchu telefonicznego.

Łączny koszt tych elementów jest szacowany na 77 zł miesięcznie. Dzięki połączeniu ich w formułę Play360 operator proponuje je w cenie od 20 zł dla osób decydujących się na wybranie pakietu już przy podpisaniu lub przedłużeniu umowy. Aktywowanie Play360 w pozostałych momentach to koszt 30 zł. Firma przewidziała też rabat dla osób uruchamiających pakiet w aplikacji PLAY24, dzięki czemu miesięczna opłata za komplet usług to 25 zł.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane