Plus daje 30% ekstra za doładowania z aplikacją

Promocja „Extra zniżka 50% na no limit z Mobilną Aplikacją Plus Online” obowiązuje od 1 do 31 lipca. Klienci usług na kartę i mix w sieci Plus, którzy korzystają z aplikacji Mobilny Plus Online i włączą udostępnioną im promocję, a następnie w terminie 30 dni doładują swoje konto kwotą od 5 zł do 500 zł otrzymają bonus w postaci dodatkowych 30% do wartości wykonanego zasilenia.

Promocja pod nazwą „Extra 30% do doładowania z aplikacją Mobilny Plus Online” jest jednorazowa. Konieczne jest posiadanie aktywnego konta, czyli jego ważności dla usług wychodzących oraz dysponowanie na koncie środkami pozwalającymi na pobranie opłaty za pakiet. Bonus może być wykorzystany na wszystkie usługi telekomunikacyjne ale nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.

Mobilny Plus Online to specjalna aplikacja do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. Umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami Windows Phone, Windows 8, iOS oraz Android, a korzystanie z niej jest darmowe.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Nintendo Switch przebojem?

Opublikowane przez - 17 stycznia 2017 0
Nintendo dopiero co oficjalnie przedstawiło swoją najnowsza konsolę a ta już została wyprzedana na wielu rynkach. Będzie problem z dostaniem…