Plus liderem w przenoszeniu numerów

Według raportu opublikowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, w ostatnim kwartale Plus pozyskał najwięcej klientów spośród wszystkich sieci mobilnych i zanotował dodatni bilans.

Według Raportu UKE za trzeci kwartał 2019 r. do Plusa przeszło w tym czasie ponad 101 tys. nowych klientów i operator zakończył go z dodatnim bilansem w wysokości blisko 40 tysięcy.

Plus jest jedynym z czwórki największych operatorów, który zanotował dodatni wynik, bowiem wszyscy pozostali mieli go na minusie: T-Mobile nieco ponad 8 tys., Orange ponad 14 tys. i Play blisko 63 tys.

Po raz kolejny klienci Plusa należą do najbardziej zadowolonych i lojalnych, bowiem spośród czterech największych operatorów najmniej klientów odeszło właśnie z Plusa (61 tys.). Następny w kolejności jest T-Mobile (71 tys.), Orange i Play opuściło po ponad 100 tys, przy czym liderem z ponad 136 tys. oddanych numerów jest Play.

Trzeci kwartał 2019 roku jest już kolejnym okresem raportowania, w którym Plus ma najlepszy bilans przenoszenia numerów wśród czterech największych telekomów. Tak było w zestawieniu za dwa pierwsze kwartały bieżącego roku oraz podsumowaniu za cały rok 2018.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
re-felixfelix Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
felix
Gość
felix

To dopiero początek ucieczki z Playa…

re-felix
Gość
re-felix

Play z rekordem ucieczki abonentów – dostają po d. za ściemnianie

Powiązane

Vivo zmierza do Europy

Opublikowane przez - 10 listopada 2017 0
Vivo to jeden z największych producentów smartfonów na świecie. Niestety ich wpływy ograniczą się głównie do dwóch rynków: Chińskiego  i…