Plus oferuje „Internet taki, jakiego potrzebujesz”

Od 18 kwietnia w nowej promocji Plusa pojawi się możliwość dobrania do abonamentu głosowego usługi internetowej. Za 25 zł miesięcznie użytkownik zdecyduje czy mają to być dodatkowe GB na smartfonie, czy Domowy Internet LTE.

Promocja skierowana jest do posiadaczy abonamentu głosowego za 50 zł. Za 25 zł miesięcznie mogą oni dobrać ofertę Internetu i korzystać z niego jak chcą i gdzie chcą, w dwóch wariantach. W pierwszym to dodatkowe 60 GB w smartfonie, czyli wszystko na jednej karcie SIM. Drugi to 60 GB i LTE bez końca na drugiej karcie SIM do wykorzystania na innych urządzeniach.

W pierwszym przypadku nowy klient otrzyma nowy abonament głosowy, a dotychczasowy klient może podpisać aneks i powiększyć liczbę GB na dotychczasowym kontrakcie. W ramach abonamentu za 75 zł miesięcznie otrzyma na jednej karcie SIM nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, roaming w UE i 120 minut połączeń międzynarodowych, a do tego 72 GB danych, które może wykorzystać samodzielnie, jak również zrobić hotspot ze swojego telefonu i dzielić się nim z innymi.

W drugim przypadku klient dostaje 50% rabatu na ofertę Plus Internet z pakietem podstawowym 60 GB i „LTE bez końca” na oddzielnej karcie SIM do wykorzystania na potrzeby Internetu domowego dla całej rodziny i na różnych urządzeniach.

Również od 18 kwietnia podobne warianty ofert pojawią się w ofercie Plusa dla Firm. W nowej ofercie klienci biznesowi za dodatkowe 25 zł netto miesięcznie otrzymają dodatkowo pakiet internetowy 70 GB na smartfon albo na dodatkowej karcie SIM Internet do biura uwzględniający usługę LTE bez końca.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Tri-Brand rozszerza zasięg

Opublikowane przez - 7 stycznia 2015 0
Samsung Electronics wdrożył pierwszą na świecie technologię trzypasmowej agregacji częstotliwości (CA) w komercyjnej sieci LTE, zwiększającej szybkość pobierania danych do…

Nokia Lumia 830 w Orange

Opublikowane przez - 28 stycznia 2015 0
Do 26 kwietnia w Orange (na wyłączność) można kupić Nokię Lumię 830, która działa w systemie Windows Phone 8.1 w wersji…

Zasięg sieci Play

Opublikowane przez - 7 marca 2019 0
„Czwarty” operator jak co miesiąc podał stan rozbudowy swojej sieci. Oto jak ona obecnie wygląda. W zasięgu LTE Play jest…