Plus zachęca do aktywnego wypoczynku

180 0

logo-plus

 

Ferie to czas zabaw i szaleństw na narciarskich stokach, w trakcie których należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie własnym i innych osób. Jak co roku Plus zachęca do aktywnego wypoczynku. W tym sezonie operator wspiera imprezy „Start do Nart” i „Bezpieczna zima z GOPR-em”, których głównym celem jak zwykle jest promowanie aktywnego i bezpiecznego wypoczynku w górach.

 

„Start do Nart”

„Start do Nart” to cykl imprez Radia ZET, w organizacji których uczestniczą Plus, LG, Atomic Normaflex oraz KIA. W wybranych  zimowych kurortach pojawią się „aktywne miasteczka” promujące zabawy i zajęcia ruchowe oraz bezpieczny wypoczynek.

Terminarz i lokalizacja:

 • 23-25 stycznia – Czarna Góra,
 • 30-1 lutego – Łysa Góra Dziwiszów,
 • 6-8 lutego – Ustrzyki,
 • 13-15 lutego – Szczyrk,
 • 20-22 lutego – Zakopane,
 • 27-1 marca – Białka Tatrzańska.

Miasteczko funkcjonować będzie pod stokami od piątku do niedzieli i składać się będzie z kilku stref przyporządkowanym partnerom akcji:

Atomic – każdy odwiedzający będzie mógł przetestować sprzęt narciarski i po zostawieniu dowód wziąć narty na dowolny czas w ciągu jednego dnia.

Normaflex –  instruktorka prowadzi rozgrzewkę narciarską przed wyjściem na stok.

KIA – to strefa dla dzieci, w której będą mogły  napić się gorącej czekolady i wziąć udział w mini zimowych atrakcjach, a także ekspozycja dwóch samochodów i pojazd do zabawy rodzinnej „zapakuj swoje auto”, która polegać będzie na tym, że wybrane rodziny będą musiały zapakować samochód KIA według wskazanej instrukcji (bagaże, narty, telefony, kubki).

Plus i LG – strefa WiFi, która umożliwi korzystanie z darmowego internetu oraz miejsce zabawy „selfie z miśkiem”, gdzie dzięki specjalnym teleskop do robienia selfie będzie można zrobić sobie zdjęcie z Plushem, a laureaci najlepszych zdjęć będą mogli wygrać sprzęt LG, startery Plusha oraz gadżety.

 

„Bezpieczna zima z GOPR-em”

Przez siedem weekendów na największych i najpopularniejszych stokach narciarskich, na których o bezpieczeństwo odpoczywających dbają ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, odbędzie się akcja „Bezpieczna zima z GOPR-em”. Głównym jej celem będzie promocja bezpiecznego wypoczynku i zachęcenie narciarzy i snowboardzistów do jazdy w kaskach. Wspierać ja będą pokazy ratownicze na stokach, nauka pierwszej pomocy, uświadamianie co niesie za sobą złe wyposażenie, jak np. brak kasków, niedopięte buty, czy niewyregulowane narty, oraz czym grozi nieodpowiednie zachowanie na stoku.

Terminarz i lokalizacja cyklu „Bezpieczna zima z GOPR-em”:

 • 17-18 stycznia – Góra Żar,
 • 24-25 stycznia – Kluszkowce,
 • 31-1 lutego – Czarna Góra,
 • 7-8 lutego – Białka Tatrzańska,
 • 14-15 lutego – Szklarska Poręba,
 • 21-22 lutego – Jaworzyna Krynicka,
 • 28-1 marca – Zieleniec,

Zimową akcję GOPRu po raz kolejny wspierać będzie stacja Polsat News, która w każdą sobotę, w kilku wejściach „na żywo”, przeprowadzi z niej relacje, a wśród prowadzących pojawią się Joanna Górska, Beata Cholewińska, Mariusz Abramowicz, Krzysztof Ibisz, Marek Horczyczak oraz Szymon Zaworski.

źródło: Plus

Related Post

Uber i Lime łączą siły

Posted by - 16 lipca 2019 0
Od dzisiaj w największych miastach Polski będziemy mogli skorzystać z mobilnych środków transportu. Zagwarantować ma to Uber i Lime, które…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *