Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Po 15 latach oczekiwań zapowiedziano Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2!

Na tę wiadomość niektórzy czekali kilkanaście lat! Firma Paradox Interactive zapowiedziała Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, kontynuację jednej z najlepszych gier rpg wszech czasów z 2004 roku!

Za Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 odpowiedzialne jest studio Hardsuit Labs (autorzy m.in. Chivalry: Medieval Warfare), których przy pracy nad scenariuszem wspierać będą takie tuzy jak: Brian Mitsoda, Chris Avellone i Cara Ellison.

Akcja gry przeniesie nas do Seattle w czasach współczesnych, gdzie po raz kolejny wplątamy się w zawiłą politykę wampirzych klanów. Twórcy już teraz podkreślają, że gra zaoferuje nam ogromną swobodę zarówno przy tworzeniu i rozwoju naszej postaci, jak również przy podejmowaniu decyzji dotyczących historii i świata przedstawionego.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 jest już jakiś czas w produkcji i premiera gry ma nastąpić już w przyszłym roku. Póki co, czas oczekiwania może nam umilić pierwszy oficjalny zwiastun.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Sieci Szerokopasmowe

Opublikowane przez - 4 kwietnia 2016 0
  W dniu 31 marca 2016 r. w Hotelu Westin w Warszawie odbyła się VIII edycja Konferencji Sieci Szerokopasmowe. Głównym…