Nowe pakiety Smart w Heyah to przede wszystkim duże paczki Internetu do wykorzystania w najlepszej sieci, we wszystkich technologiach, w tym także w 4G LTE,  co pozwala na pełną swobodę korzystania z Internetu w smartfonie.

 

Niezależnie od tego, który pakiet wybierzecie w SmartfoNOWEJ Heyah (Smart S/M/L/XL) w opcji na abonament użytkownicy otrzymują teraz podwojone paczki Internetu – od 2 GB aż do 10 GB miesięcznie do zużycia w sieci – w tym do oglądania filmów, słuchania muzyki czy korzystania z komunikatorów internetowych. Do tego SMS-y i MMS-y całkowicie za darmo i bez żadnego limitu (w Smart M/L/XL). Facebookowi maniacy z taryfami Smart L i Smart XL nie muszą się już obawiać odcięcia od swojego newsfeeda i rozmów ze znajomymi, ponieważ dla ich taryf korzystanie z aplikacji Facebook i Facebook Messenger nie zlicza się do miesięcznego zużycia paczki danych.

 

Nowa oferta Heyah na abonament w szczegółach prezentuje się następująco:

temp_name

 

Heyah na abonament to także kwintesencja wolności i niezależności – w każdej chwili można zrezygnować z umowy, która automatycznie przedłuża się na kolejne 30 dni. Korzystasz tak długo, jak chcesz!

Nowa, wypełniona Internetem po brzegi oferta Heyah wchodzi 6 lipca i będzie dostępna zarówno dla przenoszących numer, nowych, jak i obecnych użytkowników.  

źródło: Heyah