Pojawiły się rendery Sony Xperia 2

Xperia 1 jest nadal na etapie przedpremierowym, a w Internecie już pojawiły się pierwsze zdjęcia jej następcy – Xperii 2. Rendery (dostarczone dzięki uprzejmości OnLeaks) pokazują urządzenie w pełnej krasie ze szczegółowym wyglądem 360 stopni.

Telefon będzie wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz OLED 4K o wysokim współczynniku proporcji 21: 9, podobnie jak Xperia 1. Wyświetlacz zajmuje prawie cały, przedni panel. Wewnątrz telefonu będzie się znajdował procesor Snapdragon 855 z 128 GB pamięci oraz z 6 GB pamięci RAM. Wymiary telefonu to 158×68,3×8,3mm. Jak widać na przedstawionym na renderze, telefon będzie występował w przynajmniej dwóch wersjach kolorystycznych: fioletowym i czarnym.

 

 

Z tyłu, w lewym górnym rogu znajdzie się potrójna konfiguracja kamer. Podobnie jak w poprzednich smartfonach Sony, czujnik linii papilarnych będzie się znajdował z boku. Bateria ma osiągnąć moc 3000 mAh przy szybkiej obsłudze ładowania 18 W. Całość robi całkiem dobre wrażenie i nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać na więcej szczegółów dotyczących specyfikacji.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane