pokemon go pvp

Pokemon Go już niedługo z bitwami trenerów – poznaliśmy pierwsze szczegóły

Studio Niantic zapowiedziało, że długo wyczekiwany tryb pvp (gracz vs gracz) do Pokemon GO już niebawem będzie dostępny dla wszystkich graczy.

Kei Kawai – wiceprezydent studia Niantic powiedział, że “Bitwy Trenerów zostały stworzone od podstaw dla Pokémon GO zgodnie z podstawowymi zasadami panującymi w Niantic dotyczącymi społecznej rozgrywki: wyjściem graczy na zewnątrz i wspólnym odkrywaniem prawdziwego świata. Od bitew rajdowych, handlu Pokemonami z przyjaciółmi, do bitew trenerów – każda nowa funkcja rozgrywki dodaje dodatkową warstwę społeczną Pokemon Go, zapewniając trenerom więcej radości i interesujących powodów, by łączyć się z innymi.”

System walki w Pokemon Go inspirowany będzie tym z klasycznych gier RPG z “kieszonkowymi stworkami” w roli głównej. Oczywiście nie zabraknie niezbędnych usprawnień i nowości. Gracze będą mogli stworzyć “bitewne drużyny” składające się z trzech Pokemonów. Starcia będą toczone w czasie rzeczywistym, jest to o tyle istotne, że niektóre specjalne techniki, jak np. “tarcza ochronna” pozwolą graczom (przy odpowiednim czasie reakcji) na zablokowanie potężnych ataków przeciwnika.

System bitewny Pokemon Go pozwoli na bezstresowe pojedynki z przyjaciółmi, jak również na udział w wielu różnych ligach, które będą ograniczać maksymalny poziom wystawianych Pokemonów. Zabieg ten ma wyrównać szansę na zwycięstwo rywalizujących graczy.

Kiedy możemy spodziewać się aktualizacji z trybem pvp? Tego jeszcze nie wiemy, twórcy zdradzili jedynie, że nastąpi to już niebawem. Na osłodę zaprezentowano kilka screenów z nadchodzącego trybu.

pokemon go pvp pokemon go pvp

There are 1 comments

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Cienki jak MacBook

Opublikowane przez - 9 marca 2015 0
Apple przedstawił nowego MacBooka. To najcieńszy komputer w dotychczasowej ofercie Apple – w najgrubszym miejscu ma nieco ponad 13 milimetrów i waży niecały kilogram…