Polskie “Castle of Heart” w złocie!

Krakowskie studio 7LEVELS poinformowało, że zakończyło produkcję gry “Castle of Heart”, tym samym produkt szykowany jest już do przyszłorocznej premiery.

„Castle of Heart” jest platformową grą akcji przeznaczoną wyłącznie na Nintendo Switch. Prace produkcyjne tytułu zostały zakończone, a gra trafiła do certyfikacji Nintendo. Oto co do powiedzenia na ten temat ma Krzysztof Król, wiceprezes 7LEVELS:

“Produkcja „Castle of Heart” została zakończona i tytuł obecnie oczekuje na certyfikację przez Nintendo. Ze względu na nasze dotychczasowe doświadczenie zgromadzone przy testowaniu gier innych producentów na różnych platformach, jesteśmy przekonani, że proces certyfikacji „CoH” przebiegnie sprawnie i pozwoli nam na wprowadzenie gry do sprzedaży w zakładanym wcześniej terminie”

Głównym protagonistą „Castle of Heart” jest rycerz zamieniony w kamień przez czarnoksiężnika. Niegodziwiec nie tylko zamienił bohatera w kamień, ale również porwał jego ukochaną. Uratowanie jej i dokonanie zemsty na magu będzie głównym wątkiem historii. Twórcy podkreślają, że czerpali inspiracje z klasycznych produkcji popularnych w latach 90’.

„Castle of Heart” trafi na rynek w pierwszym kwartale 2018 roku. Przedział cenowy „Castle of Heart” ustalono na 15-20 USD/EURO.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Rekordowe Orange VOD

Opublikowane przez - 17 kwietnia 2020 0
W świąteczny weekend padł rekord wypożyczeń filmów w Orange VOD. Klienci Telewizji Orange chętnie oglądali najnowsze produkcje, także te, które…