Polskojęzyczna wersja The Wizards – Enhanced Edition

Carbon Studio ogłasza premierę polskiej wersji swojego najpopularniejszego tytułu – „The Wizards – Enhanced Edition”. Najnowsza wersja gry trafi do sprzedaży w pierwszym półroczu 2020 roku.

Polskie napisy pojawią się na głównych platformach dystrybucji gier VR: Steam VR, Oculus Store oraz VIVEPORT. Ponadto, w najbliższym czasie odświeżona wersja The Wizards – Enhanced Edition na PlayStation VR otrzyma nową aktualizację “Tracking Protection”, dzięki czemu tytuł zyska wirtualną siatkę bezpieczeństwa, a wraz z tym szereg dodatkowych usprawnień uatrakcyjniających rozgrywkę.

The Wizards – Enhanced Edition doczeka się aktualizacji na PlayStation VR. Już w najbliższych dniach tytuł zostanie wzbogacony o wirtualną siatkę bezpieczeństwa w aktualizacji “Tracking Protection”. W momencie, kiedy gracz wyjdzie poza zasięg śledzenia kamery PlayStation Camera, w grze pojawi się bariera, która to zasygnalizuje. Ponadto patch doda powiadomienie o dotarciu do punktu zapisu (“Checkpoint Reached”), wskaźnik centrum obszaru gry oraz ułatwi korzystanie z jej mechanik.

Rozgrywka w The Wizards opiera się na innowacyjnym systemie rzucania zaklęć za pomocą gestów rąk. Gracz wciela się w potężnego czarodzieja, który musi ocalić królestwo Meliory. Tytuł dostępny jest na urządzenia PlayStationVR, HTC Vive, HTC Vive Pro, Oculus Rift, Oculus Rift S oraz Oculus Quest. Dzięki rankingom gracz może konkurować

z innymi uczestnikami i dzielić się wynikami ze znajomymi. Ma również do wyboru Karty Losu, które wpływają na rozgrywkę, czyniąc ją łatwiejszą lub trudniejszą.

The Wizards dostępne jest także w pozostałych krajach Europy oraz na terenie USA. W marcu 2019 roku udostępniona została odświeżona wersja gry – The Wizards – Enhanced Edition. Cechuje ją duża różnorodność wersji językowych, możliwość dostosowania koloru rękawic oraz przerywniki filmowe wzbogacające fabułę.

Studio jednocześnie pracuje nad stworzeniem samodzielnej produkcji The Wizards – Dark Times, która pierwotnie miała być dodatkiem do podstawowej wersji The Wizards. Premiera planowana jest na pierwsze półrocze 2020 roku.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Nowa era smartfonów Nokia

Opublikowane przez - 28 lutego 2017 0
HMD Global, wyłączny licencjobiorca marki Nokia, zaprezentował nową generację smartfonów. Nowa oferta, która wkrótce ma być dostępna na całym świecie,…