Poznaj Sony Xperia Ace – Xperię XZ4 Compact, która nigdy nie nadeszła

Podczas gdy Sony nigdy nie wydało Xperii XZ4 Compact na rynki globalne, trafiła ona do Japonii jako Xperia Ace. Wszystko dzięki uprzejmości Docomo, lokalnego operatora telekomunikacyjnego.

Nowa kompaktowa Xperia ma 5-calowy wyświetlacz LCD z rozdzielczością FHD + i współczynnikiem proporcji 18: 9. Przód jest wyposażony w klasyczne duże ramki oraz kamerę selfie 8MP i podwójny zestaw głośników.

Wewnątrz smartfona działa Snapdragon 630 wraz z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci, rozszerzalnej za pomocą microSD. Z tyłu znajdziemy pojedynczy aparat 12MP oraz lampę błyskową LED. Po prawej stronie czujnik odcisków palców i przyciski głośności.

Telefon jest zasilany baterią o mocy 2700 mAh, którą można doładować przez USB-C. Telefon obsługuje nakładkę Sony na system Android 9. Xperia Ace jest wodoszczelna i odporna na kurz.

Oficjalna sprzedaż rusza 1 czerwca, ale już dzisiaj można Xperię Ace zarezerwować. Cena wywoławcza to 444 dolary. Telefon będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, białym i fioletowym.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane