xiaomi mi mix 3

Poznaliśmy datę premiery Xiaomi Mi Mix 3

49 0
Sympatycy marki Xiaomi bez wątpienia wypatrują premiery smartfonu Mi Mix 3. Na początku października wydawało się, że Mi Mix 3 zostanie oficjalnie zaprezentowany w połowie miesiąca. Czas ten już nadszedł, a prezentacji smartfonu brak. Chiński producent postanowił jednak dłużej nie zwlekać i zdradził nam kiedy będziemy mogli wreszcie zobaczyć Mi Mix 3.

Konferencja, na której zostanie ujawniony Xiaomi Mi Mix 3 odbędzie się już w przyszłym tygodniu – 25 października. Informacja o dacie premiery to nie jedyna jaką przedstawił nam dzisiaj producent. Jeśli przyjrzycie się uważnie opublikowanemu właśnie teaserowi to zauważycie, że potwierdzają się wcześniejsze plotki i Mi Mix 3 otrzyma wysuwany moduł aparatu na wzór Oppo Find X. Oznacz to również, że domniemany 6,4-calowy ekran AMOLED urządzenia, pokrywać będzie niemal 100% przedniego panelu.

xiaomi mi mix 3

Choć Xiaomi umiejętnie strzeże informacji na temat Mi Mix 3, to możemy spodziewać się, że smartfon zostanie wyposażony w: procesor Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB lub 8 GB pamięci RAM oraz co najmniej 128 GB przestrzeni na dane (wersje z 256 GB i 512 GB są jak najbardziej prawdopodobne). Spekuluje się, że już po wyjęciu z pudełka Mi Mix 3 działać będzie pod kontrolą systemu Android 9.0 Pie z nakładką MIUI 10.

Do premiery Xiaomi Mi Mix 3 został nieco ponad tydzień. Z całą pewnością w nadchodzących dniach możemy spodziewać się kolejnych informacji na temat urządzenia.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *