Poznaliśmy kwietniową ofertę Games with Gold!

Zbliża się kwieceń, a więc Microsoft zdradził nam jakie gry trafią do kolejnej oferty w ramach programu Games with Gold.

Games with Gold kwiecień 2018

Trzeba przyznać, że pierwsza tegoroczna wiosenna oferta Games with Gold prezentuje się interesująco. Wśród dostępnych za darmo produkcji szczególnie wyróżnia się Assassin’s Creed Syndicate, czyli przedostatnia część serii opowiadająca o walce zakonów: asasynów i templariuszy. Syndicate przenosi nas do XIX wiecznego Londynu ogarniętego rewolucją przemysłową, po raz pierwszy w historii serii do naszej dyspozycji oddano dwóch protagonistów: Jacob’a i Evie Frye, między którymi można się swobodnie przełączać podczas zabawy.

W pełnej kwietniowej ofercie Games with Gold znajdą się:

  • The Witness – dostępna pomiędzy 1-30 kwietnia na konsoli Xbox One

  • Assassin’s Creed Syndicate – dostępna pomiędzy 16 kwietnia – 15 maja na konsoli Xbox One

  • Cars 2: The Video Game – dostępna pomiędzy 1 – 15 kwietnia na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One

  • Dead Space 2 – dostępna pomiędzy 16 – 30 kwietnia na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane