Poznaliśmy oficjalną datę premiery smartfonów Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Firma Google nie ma zamiary dłużej trzymać nas w niepewności i zdradziła oficjalną datę premiery nowej generacji smartfonów Pixel. Jeśli jesteście ciekawi co tym razem przygotował dla nas Google, to zaznaczcie w swoich kalendarzach datę – 9 października.

Prezentacja smartfonów Pixel 3 i Pixel 3 XL odbędzie się w Nowym Yorku, dokładnie o godzinie 17 czasu polskiego. Jeśli jesteście zainteresowani obejrzeniem konferencji, to Google obiecało udostępnić z niej transmisję na żywo na You Tube.

Choć do premiery urządzeń jeszcze ponad miesiąc, to już mamy pewne pojęcie na temat ich specyfikacji. Z licznie pojawiających się informacji wiemy, że Pixel 3 i Pixel 3 XL mogą liczyć na: układ Qualcomm Snapdargon 845, pojedynczy aparat główny, podwójny aparat na froncie, bezprzewodowe ładowanie czy szklane “plecki”.

Wiemy też, że podczas konferencji w Nowym Yorku nie zobaczymy smartwatcha Google Watch, o którym spekulowano od tygodni. Producent oficjalnie potwierdził, że ich nowy inteligentny zegarek na pewno nie zadebiutuje w 2018 roku.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane