Premiera The Elder Scrolls: Blades przesunięta!

Bethesda poinformowała na Twiterze, że zapowiedziany na tegorocznych targach E3 spin-off serii The Elder Scrolls – TES: Blades, nie ukaże się w planowanym terminie.

Początkowo The Elder Scrolls: Blades miało trafić na urządzenia z systemem iOS już we wrześniu, a nieco później na smartfony i tablety z Androidem. Niestety twórcom nie udało się dotrzymać tych terminów, a teraz już oficjalnie poinformowano, że premierę gry przesunięto na pierwszy kwartał 2019 roku. Miejmy nadzieję, że dodatkowy czas pozwoli przygotować dopracowany tytuł, szczególnie, że spora część graczy wiąże z nim spore nadzieje.

Dla przypomnienia, The Elder Scrolls: Blades to rozbudowana grą RPG z widokiem w pierwszej osobie. Produkcja skupiać się będzie na rozwoju postaci, eksploracji podziemi i walce. W grze nie zabraknie rywalizacji pomiędzy graczami (1vs1) oraz elementów związanych z rozbudową i rozwojem miasta, które jednocześnie będzie naszą „bazą wypadową”. To, co wyróżnia The Elder Scrolls: Blades na tle konkurencji to rewelacyjna oprawa graficzna, która sprawia, że gra przypomina bardziej pełnoprawną produkcję AAA na duże konsole, niż tytuł dedykowany smartfonom i tabletom.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Nowa Zelda w produkcji!

Opublikowane przez - 7 maja 2018 0
The Legend of Zelda: Breath of The Wild to tytuł startowy Nintendo Switch i jednocześnie jedna z najlepszych gier minionego…