Prezentacja Oppo Find X3 Pro dla fotografa

Oppo i Kodak ogłosiły współpracę na początku tego miesiąca, a ich pierwszym produktem jest limitowana wersja flagowego smartfona Oppo. W dniu dzisiejszym zadebiutowała edycja Find X3 Pro dla fotografa.

To ten sam flagowiec Find X3 Pro z dwoma aparatami 50 MP. Różnica polega na tym, że ta jednostka będzie miała matową srebrną górę i czarną skórzany spód, aby przypominać klasyczny aparat Kodak 35. Do urządzenia dołączony zostanie futerał ochronny z tych samych materiałów, a pudełko detaliczne ma owalny kształt z pokrywką, co również przypomina obudowę Kodaka 35.

Jeśli chodzi o specyfikacje, jest to ten sam telefon. W środku znajduje się chipset Snapdragon 888, imponujący 6,7-calowy wyświetlacz LTPO AMOLED o rozdzielczości 1440p i adaptacyjnej częstotliwości odświeżania 120 Hz, bateria 4500 mAh z szybkim ładowaniem przewodowym 65 W i szybkim bezprzewodowym 30 W.

Interfejs ColorOS firmy Oppo jest dostarczany z motywami i jesteśmy przekonani, że nowy wariant Find X3 Pro będzie miał ekskluzywny motyw inspirowany firmą Kodak ze srebrnymi i czarnymi tapetami i ikonami, które uzupełniają wygląd telefonu.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Nowy iPad z nowym ekranem?

Opublikowane przez - 12 maja 2015 0
W sieci krążą informacje, że Apple pracuje nad nowym typem ekranu, który swój debiut miałby mieć w kolejnej generacji iPad’a.…

BOK a sprawa chomika

Opublikowane przez - 10 marca 2015 0
Wszyscy narzekają na pracę w Biurze Obsługi Klienta operatorów komórkowych. Przynajmniej narzekają ci, których o to spytali dziennikarze przy realizacji…