„Prezenty” od Netii za pozostanie w domach

Wspierając akcję społeczną #zostańwdomu Netia przygotowała dla swoich klientów okna otwarte na 20 kanałów TV, a także bezpłatne, maksymalnie przyspieszenie łączy w technologiach światłowodowych do 1 Gb/s we wszystkich miejscach, gdzie jest to technicznie możliwe. Netia deklaruje, że jest przygotowana na nawet większy niż zaobserwowany wzrost ruchu.

Do 30 marca bez dodatkowych opłat klienci Netii będą mogli oglądać następujące kanały z filmami i serialami: Polsat Film HD, Sundance TV HD, Paramount HD, CBS Europa HD, TNT HD, Kino Polska HD.

Odkodowane będą kanały przyrodnicze: National Geographic Wild HD, Polsat Viasat Nature HD, Animal Planet HD i Travel Channel HD.

Kolejne otwarte kanały to: edukacyjny Da Vinci oraz informacyjny Polsat News HD.

Z myślą o najmłodszych odkodowane zostały też kanały: MiniMini+ HD, Disney Junior , Polsat JimJam, Baby TV, Nick Jr, Boomerang, Duck TV HD, CBeebies.

Ze względów technicznych akcja #przyspieszamyinternet obejmuje klientów, korzystających z łączy nowej generacji (zmodernizowane sieci ETTH, FTTH HFC). W zależności od rodzaju łącza i typu modemu/routera, maksymalna prędkość może osiągnąć nawet 1 Gb/s.

W ostatnich dniach Netia odnotowała kilkunastoprocentowy wzrost ruchu transmisji danych w dni powszednie w godzinach pracy, generowany przez użytkowników domowych. Jednak nadal jest on wielokrotnie mniejszy niż średnio w wieczornym szczycie.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Krzysztof Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof
Gość
Krzysztof

Z tym zwiększeniem prędkości internetu to tylko taka ściema.
Przysłali mi wiadomość, że zwiększyli mi prędkość internetu do 1GB/s na 30 dni. Sprawdziłem i okazało się, że jest po staremu.Dopytywałem w BOK-u, ale konsultant nie potrafił powiedzieć dlaczego nie zwiększyli tej prędkości.
Warunki techniczne są spełnione, bo to najnowsza sieć światłowodowa.

Powiązane