Problemy kamery nocnej Galaxy S9 i Note9

Samsung ostatnio wprowadził dedykowany tryb kamery nocnej dla rodziny Galaxy S9 i Note9. Dla tych urządzeń niestety nie działa zbyt płynnie. Niektórzy użytkownicy przenieśli się na forum online aby poinformować o problemach z aplikacją kamery i problemie z zapisywaniem zdjęć w tym trybie.

Dla jasności, nie każdy telefon S9 i Note9 są dotknięte problemem. Co więcej, nie każda osoba jest dotknięta problemem w ten sam sposób. Niektórzy donoszą, że kamera w wyniku błędu w więcej niż 90% przypadków nie robi zdjęć w trybie nocnym, gdy dla innych jest to niższa częstotliwość błędu.

Prawdopodobnym tymczasowym rozwiązaniem wydaje się ustawienie współczynnika proporcji na 16:9 z domyślnego 4:3. Jednak możliwe, że nie chcesz zdjęć w takich proporcjach i przy okazji stracisz także rozdzielczość. Zdjęcia 16:9 mają 9.1 MP w porównaniu do 12 MP dla 4:3.

Samsung prawdopodobnie już niebawem zajmie się problemem i naprawi błąd. W tym momencie nie jest jasne co powoduje błędy kamery. Co ciekawe, problemy pojawiają się rzadziej, gdy trzymamy urządzenie bez ruchu i obiekty na zdjęciu się nie poruszają, gdy próbujemy zrobić zdjęcie w trybie nocnym.

Źródło

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Apple Watch Series 2 nadchodzi!

Opublikowane przez - 8 września 2016 0
Apple na swojej konferencji zaprezentowało znacznie więcej niż tylko nowe flagowce. Kolejną nowością jest następca Apple Watch. Zarówno przy iPhone…