meizu x8

Problemy Meizu – premiera Meizu X8 przesunięta

41 4
Meizu X8 – pierwszy smartfon z wycięciem notch w portfolio chińskiego producenta, zadebiutuje później niż przewidywano.

Według wcześniejszych informacji premiera Meizu X8 miała odbyć się dzisiaj. Niestety w ostatniej chwili producent zdecydował się przesunąć datę debiutu smartfonu na 25 października. Obsuwa nie jest duża, ale to jednak rzadkość w wypadku urządzeń mobilnych.

Przedstawiciele Meizu tłumaczą konieczność przesunięcia premiery potrzebą wyprodukowania większej ilości urządzeń. W dużym uproszczeniu –  fabryki producenta nie zdążyły przygotować odpowiedniej liczby urządzeń na premierę.

Wiemy już, że Meizu X8 otrzyma: 6,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FullHD+ (2220 x 1080 pikseli), procesor Qualcomm Snapdragon 710, 4 GB lub 6 GB RAM-u oraz 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej.

Na pokładzie smartfonu znajdzie się również miejsce dla podwójnego aparatu głównego (12 Mpix + 5 Mpix), kamerki do selfie (20 Mpix) oraz akumulatora o pojemności 3120 mAh z funkcją szybkiego ładowania.

Spekuluje się, że najdroższy wariant urządzenia (6GB/128GB) kosztować będzie niecałe 2000 juanów (~1100 zł).

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

There are 4 comments

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *