Projekt Realme GT Master ujawnia szczegóły dwóch nadchodzących wersji

Informacje o Realme GT Master Edition wyciekały wiele razy na początku tego miesiąca, a jednocześnie inny nieznany telefon o numerze modelu RMX3366 również twierdził, że jest częścią portfolio nadchodzących urządzeń Realme.

Dzisiaj dyrektor ds. marketingu opublikował zdjęcie telefonu, podczas gdy w tym samym czasie oficjalna strona firmy na Weibo przesłała wideo – oba telefony twierdzą, że są Realme GT Master Edition, ale mają inny wygląd wyspy aparatu .

Cechą wspólną tych dwóch telefonów jest skórzany tył, zaprojektowany przez Naoto Fukusawę – japońskiego projektanta, który od kilku lat współpracuje z Realme. Prostokąty imitują walizkę, bo czasem w podróży wystarczy telefon.

Obie wersje mają również trzy aparaty, ale jedna z nich ma główną podwójną lampę błyskową w kształcie pigułki, a pod trzema obiektywami znajdują się jeszcze dwie. To rozwiązanie zostało również wykorzystane przez firmę Oppo, inną markę Realme, BBK Electronics w Reno5 Pro+ 5G, ale to urządzenie było wyposażone w konfigurację z czterema kamerami i obiektywem peryskopowym, więc jesteśmy pewni, że Realme GT Master to nowy telefon.

Znamy niektóre specyfikacje nowego telefonu, takie jak chipset Snapdragon 778G, bateria 4300 mAh z szybkim ładowaniem 65 W i częstotliwością odświeżania 120 Hz AMOLED, w połączeniu z częstotliwością próbkowania dotykowego 360 Hz. Najważniejsze pytanie brzmi, jaka będzie różnica między tymi dwoma urządzeniami, a odpowiedź otrzymamy 21 lipca, kiedy odbędzie się oficjalna premiera w Chinach.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane