Przedpremierowe pokazy Samsung GALAXY S6

148 0

Firma Samsung w ramach przedpremiery zaprezentuje swoim klientom najnowszy smartfon Samsung GALAXY S6. Już w środę 1 kwietnia 2015 roku wszyscy zainteresowani będą mogli dokładnie zapoznać się z urządzeniami w każdym z salonów Brand Store w Polsce.

Miłośnicy nowych technologii już od środy będą mogli przekonać się na własne oczy czym wyróżnia się najnowszy smartfon Samsung Galaxy S6. Pokazy przedpremierowe urządzenia odbędą się 1 kwietnia we wszystkich salonach Brand Store w Polsce – w Białystoku, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu. Oprócz aparatów Samsung zaprezentuje też szeroki wybór stylowych akcesoriów – od ładowarek bezprzewodowych do efektownych obudów i słuchawek.

Samsung GALAXY S6 to nowa generacja i zupełnie nowy standard pośród urządzeń mobilnych. Projektując ten smartfon wzięliśmy sobie do serca uwagi naszych klientów. Dlatego też specjalnie dla nich organizujemy teraz pokazy przedpremierowe. Zainteresowane osoby będą mogły zobaczyć, a przede wszystkim własnoręcznie przetestować urządzenie w każdym z naszych salonów Samsung Brand Store. Dodatkowo, od ósmego kwietnia startujemy ze specjalnymi szkoleniami dla użytkowników – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

galaxy_s6_clearview_case_group

Dla chętnych – profesjonalne szkolenia

Tydzień po rozpoczęciu prezentacji Galaxy S6, w sklepach ruszy specjalna akcja szkoleniowa. Wystarczy po 8 kwietnia przyjść do dowolnego brand store’u o godzinie 18:00, aby wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu pokazującym, jak wycisnąć z GALAXY S6 jak najwięcej. Oczywiście fachowcy będą czekać na wszystkie pytania, a świeżo upieczeni kursanci otrzymają niespodzianki.

Samsung GALAXY S6 wyróżnia nowy standard wzornictwa. Smartfon charakteryzuje obudowa z metalu i szkła, dostępna w kilku kolorach, które w niepowtarzalny sposób odbijają światło, co wymagało nowatorskiej obróbki szkła i bezprecedensowej kontroli jakości. Dzięki temu Galaxy S6 wyróżnia się na tle wszystkich pozostałych urządzeń mobilnych na rynku.

Galaxy S6 wyposażono w szybki przedni (5 MP) i tylny aparat fotograficzny (16 MP), które umożliwiają uzyskanie żywych i jasnych zdjęć oraz gwarantują najwyższą jakość obrazu wśród smartfonów. Ponadto w urządzeniu zastosowano najbardziej zaawansowane i najnowocześniejsze podzespoły firmy Samsung – m.in. pierwszy na świecie 14‑nanometrowy procesor do urządzeń mobilnych z 64‑bitową platformą, nowy system pamięci LPDDR4 oraz pamięć flash UFS 2.0 zapewniające lepsze parametry i szybsze działanie pamięci przy niższym zużyciu energii.

Źródło: Samsung

sm_g920f_001_front_gold_platinum

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *