Przedpremierowy pokaz 1 odcinka nowego sezonu „Watahy” dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa

Cyfrowy Polsat i Plus wraz z HBO zaprosili swoich klientów na kinowy wieczór z „Watahą”. W czwartek, 5 grudnia, o godz. 20.00 w kinach sieci Cinema City w pięciu miastach odbędzie się prapremiera 1 odcinka najnowszego, trzeciego sezonu serialu, który na antenie pojawi się 6 grudnia.

Na klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa czekają specjalne pokazy w przededniu gorącej premiery. Pierwszy odcinek 3 sezonu „Watahy” wyemitowany zostanie 5 grudnia o godz. 20.00 w kinach sieci Cinema City w pięciu miastach Polski:

Warszawie – Galeria Mokotów,

Poznaniu – Kinepolis,

Katowicach – Silesia,

Krakowie – Bonarka,

Wrocławiu – Wroclavia.

Aby otrzymać kod uprawniający do wejścia na salę oraz skorzystania ze specjalnie przygotowanego poczęstunku, należy wysłać SMS-a, a w przypadku chęci wybrania się z osobą towarzyszącą, dwa SMS-y. Treść oraz numer, na który należy wysłać wiadomość, zależne są od posiadanej usługi, operatora, z którego oferty się korzysta, oraz wybranego miasta.

Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków promocji.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Action z kontraktem z firmą Tenda

Opublikowane przez - 6 czerwca 2019 0
Action Business Center rozpoczęła współpracę z firmą Tenda. To chiński dostawca rozwiązań sieciowych. Umowa autoryzowanej dystrybucji dotyczy całego asortymentu marki,…

Lenovo "uśmierca" markę ZUK

Opublikowane przez - 26 kwietnia 2017 0
Ciekawe informacje napływają do nas z Chin, Lenovo prawdopodobnie szykuje się do “uśmiercenia” swojej marki ZUK. Lenovo sprzedaje swoje urządzenia…