Przedsprzedaż Huawei Watch GT 2 od 14 października

Huawei Watch GT 2 będzie dostępny w przedsprzedaży od 14 października. Regularna sprzedaż nowego smartwatcha ruszy 28 października.

Huawei Watch GT 2 to następca modelu Huawei Watch GT, który w ciągu roku od premiery sprzedał się na świecie w liczbie trzech milionów egzemplarzy.

Nowy model oferuje kilka dodatkowych funkcji. Umożliwia słuchanie muzyki bez potrzeby noszenia przy sobie telefonu, pozwalając na zgromadzenie do 500 utworów MP3. Funkcja Bluetooth Call po sparowaniu zegarka ze smartfonem umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych. Informuje też o przychodzących wiadomościach SMS.

Nowy smartwatch wyróżnia się dotykowym ekranem AMOLED HD o rozdzielczości 454 x 454 pikseli. Średnica tarczy to 46 mm. Ekran automatycznie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.

Huawei Watch GT 2 obsługuje 15 trybów sportowych, m.in. bieganie, piesze wycieczki, jazdę na rowerze, triathlon i pływanie. Przedstawia efekty ćwiczeń, a także informacje o czasie potrzebnym do pełnej regeneracji. Urządzenie umożliwia również śledzenie i diagnozę 6 typowych problemów ze snem.

Wersja męska zegarka będzie dostępna w dwóch wariantach: sportowym (kolor czarny) i klasycznym (kolor brązowy). W wariancie sportowym pasek do zegarka wykonano z fluoroelastomeru – syntetycznego kauczuku o wysokiej odporności na działanie czynników termicznych i chemicznych.

Watch GT 2 dla pań trafi do sprzedaży w Polsce 18 listopada.

Przedsprzedaż zegarka potrwa od 14 do 27 października. Rekomendowana cena to 899 zł. Do zakupu dodawane będą bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeLace.

Huawei Watch GT 2 będzie dostępny w T-Mobile, a także w sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik i Neonet, a także w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – Huawei.pl.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Nowy Mi 9T

Opublikowane przez - 8 lipca 2019 0
11 lipca do sprzedaży w Polsce trafi nowy smarton Mi 9T. Telefon wyposażony został w układ Qualcomm® SnapdragonTM 730, pełnoekranowy…