Przedsprzedaż Sony Xperia 5 w Europie i USA

Roman PakotaAutor:
Sony Xperia 5 to rzadki przykład kompaktowego flagowca, wycenionego zgodnie z jego możliwościami, a nie z rozmiarem. W Europie pojawi się na początku października, a miesiąc później w USA.

W oficjalnym sklepie internetowym Sony we Francji telefon kosztuje 800 euro. Pierwsze urządzenia trafią do nabywców 2 listopada. W przedsprzedaży istnieje również duży bonus: bezpłatna para bezprzewodowych wkładek dousznych z redukcją szumów WF-1000XM3 o wartości 250 euro. Słuchawki trafią jednak tylko do pierwszych 125 klientów. Ta sama kombinacja jest dostępna w Niemczech za 850 euro. W Holandii telefon sprzedawany jest bez wkładek dousznych za 800 euro. Xperia 5 ma się też pojawić w sklepach Sony w innych krajach europejskich.

W USA rozpoczęto przyjmowanie zamówień na telefon Xperia 5. Zostanie on jednak wysłany dopiero po 5 listopada. Telefon kosztuje 800 dolarów i jest dostarczany sam, żaden sklep nie rozdaje drogich słuchawek.

Dla porównania Xperia 1 kosztuje około 950 euro w sklepach internetowych Sony w Europie (w niektórych krajach jest to o 50 euro więcej). W USA ceny zaczynają się od 900 dolarów.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane