Przełącz prąd na Plus

127 0

Plus energetyka

 

Od 27 stycznia startuje nowa odsłona oferty energii elektrycznej od Plusa dla gospodarstw domowych. Można go kupić od Plusa i mieć gwarancję, że jego cena będzie niezmiennie taka sama i nie będzie podwyższona nawet przez 29 miesięcy.

Klienci mogą wybierać spośród dwóch modeli sprzedaży prądu: „Energia na abonament” lub „Energia bez prognoz”. W obu tych rozwiązaniach oferta cenowa Plusa jest taka sama, a oferty różnią się sposobem miesięcznych rozliczeń. 

„Energia na abonament” to propozycja dla osób, które cenią sobie miesięczne rachunki za energię opłacane w formie stałego abonamentu za wybrany pakiet. Co 6 lub 12 miesięcy, na podstawie odczytu licznika, następuje rozliczenie ze zgromadzonych jednostek prądu. W przypadku „Energii bez prognoz” klient płaci tylko na podstawie cyklicznych odczytów licznika, co ma miejsce co jeden lub dwa miesiące. Po odczycie wystawiana jest faktura za rzeczywiste zużycie prądu.

Oferta energii elektrycznej od Plusa jest taka sama dla wszystkich odbiorców w całej Polsce niezależnie od miejsca zamieszkania. Klienci zawsze otrzymują jedną prostą fakturę za sprzedaż energii elektrycznej oraz za dystrybucję i nie ma na niej ukrytych żadnych dodatkowych opłat.

Plus prąd tabela

Zmiana sprzedawcy prądu jest tak samo sprawna i szybka jak przeniesienie numeru telefonu od innego operatora. Odbywa się bez przerw w dostawie energii, bez zmian licznika czy wymiany okablowania i jest nieodczuwalna dla klienta.

Sprzedawcę prądu można zmienić odwiedzając jeden z ponad 1300 punktów sprzedaży Plusa lub Cyfrowego Polsatu.

Regulamin_promocji_Energia_bez_prognoz

Regulamin_promocji_Energia_na_abonament

 

źródło: Plus

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *