Przelew24 bardziej mobilny

160 0

BZ WBK mobile

Bank Zachodni WBK uprościł sposób płacenia za zakupy i usługi przez internet wprowadzając zmiany w systemie płatności Przelew24. Do potwierdzania transakcji nie trzeba już obligatoryjnie wykorzystywać smsKodu lub tokena, co skraca czas realizacji płatności. Płacenie Przelewem24 jest także wygodniejsze na urządzeniach mobilnych dzięki technologii responsive web design (RWD). Wszystkie te ułatwienia występują w prawie każdym serwisie, gdzie dostępna jest płatność Przelew24.

Ułatwienia w autoryzacji transakcji Przelew24 są domyślnie włączone dla wszystkich użytkowników usług bankowości elektronicznej BZWBK24, a wyłączyć je można w menu Ustawienia, Sposób potwierdzania zleceń.

Brak smsKodu lub tokena do dodatkowego potwierdzenia transakcji jest możliwy prawie we wszystkich sklepach i serwisach aukcyjnych w internecie. W tych nielicznych, do których zaliczają się między innymi serwisy typu elektroniczne portmonetki i przekazy pieniężne, autoryzacja przebiega jak do tej pory. Z ułatwień można korzystać płacąc w sklepach i serwisach aukcyjnych, które współpracują z Bankiem Zachodnim WBK lub integratorami płatności internetowych, którym Bank udostępnia system płatności Przelew24.

W październiku br. ponad 12% transakcji w systemie płatności Przelew24 zostało wykonanych na urządzeniach mobilnych.

Przelew24 to mechanizm płatności typu pay by link – który jest najpopularniejszą w Polce metodą płatności bezgotówkowej dostępną prawie we wszystkich sklepach internetowych i serwisach aukcyjnych w Polsce.

źródło: BZ WBK

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *