Rabat 30% na akcesoria TelForceOne od T-Mobile

W ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile oferuje swoim klientom voucher uprawniający do zniżki 30% na zakup wybranych akcesoriów firmy TelForceOne, takich jak ładowarki czy powerbanki. Bonus można aktywować od 31 lipca do 2 sierpnia, zaś kod rabatowy można wykorzystać maksymalnie do 8 sierpnia.

Voucher upoważnia do 30% rabatu na wybrane akcesoria z kategorii tzn. szybkiego ładowania, czyli powerbanki, ładowarki sieciowe i samochodowe, kable (m.in. USB, micro-USB, magnetyczne) TelForceOne. Każdy użytkownik może zamówić i zakupić w ramach tej promocji maksymalnie trzy wybrane produkty.

Aktywacji promocyjnej oferty T-Mobile można dokonać w weekend – od piątku 31 lipca do niedzieli 2 sierpnia do końca dnia. Osoby zainteresowane tym bonusem mogą odebrać go na dwa sposoby – w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez bezpłatny SMS o treści „HF” na numer 80800.

Po otrzymaniu vouchera klienci mogą zrealizować go w wybranych sklepach, salonach firmowych oraz autoryzowanych punktach sprzedaży T-Mobile od piątku 31 lipca do soboty 8 sierpnia. Użytkownik odbierając kod rabatowy w aplikacji będzie od razu deklarował, jakie akcesoria TelForceOne chciałby kupić taniej oraz będzie musiał określić punkt odbioru zamówienia. Zaś osoby odbierające kod poprzez SMS otrzymają link, gdzie będą mogły zapoznać się z akcesoriami objętymi promocją oraz dostępnymi punktami sprzedaży.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Duże odszkodowanie dla Action

Opublikowane przez - 22 października 2020 0
Dystrybutor w krótkim czasie dostał kolejne odszkodowanie. Zaw zasadzie to samo. Wojewoda mazowiecki przyznał firmie 1,83 mln zł odszkodowania powiększone…