razer phone

Razer Phone 2 coraz bliżej? Specyfikacja smartfonu trafiła do Geekbench

34 0
Razer swoim pierwszym smartfonem z listopada ubiegłego roku zapoczątkował nowy trend w branży. Producenci dostrzegli, że potencjał w urządzeniach dedykowanych graczom jest ogromny i przystąpili do walki o nasze portfele. Jak przystało na prekursora, Razer musi trzymając rękę na pulsie, aby być krok przed konkurencją. Specyfikacja zapowiedzianego niedawno Razer Phone 2 trafiła właśnie do Geekbench.

Podczas targów China Joy 2018, wiceprezydent firmy Razer – Chen Xiaoping, oznajmił, że prace nad drugą generacją gamingowego smartfona już trwają, a jego debiutu możemy się spodziewać jeszcze w tym roku. Od tego momentu minął zaledwie miesiąc, a częściowa specyfikacja Razer Phone 2 została ujawniona przez serwis Geekbench.

Z informacji opublikowanych przez Geekbench dowiadujemy się, że druga generacja smartfonu dla graczy otrzyma 8GB RAM oraz procesor Qualcomm Snapdragon 845. Zastanawiać może szczególnie wieść na temat procesora, bowiem chińskie media spekulowały wcześniej, że Razer Phone 2 może otrzymać układ Snapdragon 855. Co ciekawe, zapytany o to Xiaoping, odpowiedział tylko dyplomatycznie, że Razer Phone 2 otrzyma najnowszy układ marki Qualcomm.

Geekbench ujawnia również, że Razer Phone 2 działać będzie pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo. Nie jest to wielkim zaskoczeniem, i z całą pewnością smartfon otrzyma aktualizację do Android Pie już po premierze.

W nadchodzących tygodniach możemy spodziewać się kolejnych informacji i plotek na temat Razer Phone 2.

razer phone 2 geekbench

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *