Realme Book z certyfikatem 3C z ładowarką 65 W

Roman PakotaAutor:
W zeszłym miesiącu Realme zaprezentowało dwa nowe rodzaje produktów, które ma oferować. Realme Book i Realme Pad zostały zaprezentowane na scenie podczas europejskiego wydarzenia Realme GT.

W ostatnich wiadomościach dla Realme Book zauważono, że laptop przechodzi przez chiński 3C, gdzie jest certyfikowany z modelem ładowarki o numerze VCA7JECH o mocy 65 W (20 V przy 3,25 A). Certyfikat został złożony przez Realme Chongqing Mobile Telecommunations Corp., Ltd.

Laptop wygląda bardzo podobnie do MacBook Air firmy Apple i niektórych komputerów z systemem Windows firmy Huawei. Po lewej stronie znajdują się dwa porty USB-C, a po prawej znajduje się gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i port USB-A. Notebook będzie miał 14-calowy ekran LED FHD o proporcjach 3:2.

Nowy laptop ma być zasilany przez procesory Intel H35 lub H45 z podstawowym wariantem procesora Core i3 i wyższej warstwy Core i5. Nie potwierdzono żadnych cen ani ram czasowych dostępności Realme Book, ale raport sugerował, że poziom podstawowy może kosztować ok. 540 USD.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Nowości od Western Digital

Opublikowane przez - 15 grudnia 2020 0
Firma Western Digital wprowadziła do oferty nowe produkty wpisujące się w potrzeby użytkowników poszukujących szybkiej ładowarki bezprzewodowej do urządzeń zgodnych…