Realme Buds Air 2 TWS z aktywną redukcją szumów i lepszą baterią

Realme zaprezentowała dziś smartfony z serii Narzo 30, a wraz z nimi słuchawki Buds Air 2 TWS, następcy Buds Air wprowadzonego na rynek w grudniu 2019 roku.

Realme Buds Air 2 wyglądają bardzo podobnie do Buds Air Pro. Są zasilane przez niestandardowy układ R2, który, zapewnia 80% większą żywotność baterii i zmniejsza opóźnienie o 35% w porównaniu do swojego poprzednika.

Buds Air 2 zawiera 10-milimetrowe przetworniki z diamentową powłoką węglową (DLC) na membranie, które zapewniają bogatszy bas, wyraźniejszy dźwięk i lepszą charakterystykę częstotliwościową niż tradycyjna membrana.

Wraz z Buds Air 2, Realme wprowadziło nowy tryb Bass Boost+, opracowany we współpracy z duetem EDM The Chainsmokers. Poza tym Realme dodał również dwa nowe ustawienia wstępne do aplikacji Realme Link: Dynamiczne i Jasne. Pierwsza z nich równoważy niskie, wysokie i średnie dźwięki, podczas gdy druga wzmacnia ludzki głos, dzięki czemu idealnie nadaje się do słuchania podcastów i audiobooków.

Jedną z największych zalet Buds Air 2 jest aktywna redukcja szumów (ANC), której nie było w Buds Air poprzedniej generacji. ANC w Buds Air 2 może zredukować hałas nawet o 25 dB i jest w stanie odfiltrować większość dźwięków o niskiej częstotliwości, w tym huk samolotów i hałas urządzeń domowych. Dodatkowo Buds Air 2 posiadają funkcję eliminacji szumów środowiskowych (ENC), która wykorzystuje podwójne mikrofony na obu słuchawkach, aby zapewnić bardziej wyraźne rozmowy.

Buds Air 2 obsługują sterowanie dotykowe, posiadają funkcję Smart Wear Detection i są wyposażone w Bluetooth 5.2 oraz dwukanałową transmisję. Są również wyposażone w ulepszony tryb gry, oferujący opóźnienie do 88 ms, co jest znaczącym ulepszeniem w stosunku do opóźnienia Buds Air 120 ms i najniższym obecnie wśród bezprzewodowych słuchawek Realme.

Realme nie ujawnił rozmiaru baterii w słuchawkach i etui ładującym, słuchawki mają oferować pięć godzin odtwarzania na jednym ładowaniu, a po sparowaniu z etui ładującym otrzymujemy do 25 godzin odtwarzania z wyłączoną ANC i 22,5 godziny z włączoną ANC.

Podczas gdy wytrzymałość baterii wzrosła, Realme porzucił bezprzewodowe ładowanie, które widzieliśmy w oryginalnym Buds Air. Nie jest to jednak żadna niespodzianka, ponieważ Buds Air Pro też go nie mają. Jednak Buds Air 2 obsługują szybkie ładowanie, co pozwala uzyskać dwie godziny odtwarzania przy szybkim 10-minutowym doładowaniu. Pełne ładowanie trwa dwie godziny.

Realme Buds Air 2 mają stopień ochrony IPX5 i występują w dwóch opcjach kolorystycznych: czarnym i białym. Ich cena wyniesie 45 USD/37 EUR i trafią do sprzedaży w Indiach od 2 marca za pośrednictwem Realme.com, Flipkart i głównych sklepów w całym kraju.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane