Realme GT 5G i Narzo 30 5G wkrótce pojawią się w Europie

Roman PakotaAutor:
Dobra wiadomość dla europejskich fanów Realme: już wkrótce będziecie mieli dostęp do dwóch nowych linii produktów, w tym gamingowej serii GT oraz Narzo.

Realme Narzo 30 5G pojawi się jako pierwszy, będzie dostępny od 25 maja wyłącznie na AliExpress. To pierwszy telefon z rodziny, który dotarł do Europy, zachowując swoją nazwę (np. Narzo 20 pojawiło się na Starym Kontynencie jako Realme 7i).

Nie mamy jeszcze pełnych szczegółów na temat Narzo 30 5G, ale powinien być o klasę wyżej w stosunku do Realme 8 5G, przy jednoczesnym utrzymaniu niskiej ceny (szczególnie w przypadku urządzenia 5G). Za kilka dni dowiemy się więcej.

Następnie przechodzimy do najwyższej klasy z Realme GT 5G. Ten będzie dostępny w przyszłym miesiącu, również w sprzedaży przez AliExpress. Nie mamy jeszcze potwierdzenia, ale sądząc po nazwie, powinno to być to samo urządzenie, które pojawiło się w Chinach; telefon zasilany Snapdragonem 888 z wyświetlaczem Super AMOLED 120 Hz, szybkim ładowaniem 65 W i designem inspirowanym motoryzacj, lub jeśli będzie miał różne specyfikacje.

Realme GT Neo Flash Edition zostanie zaprezentowany 24 maja. Czy to też trafi do Europy? Jeszcze nie wiadomo, ale kiedy pierwsze telefony Narzo i GT wylądują w Europie, możemy się tylko spodziewać, że z czasem pojawi się ich więcej.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane