Realme GT Neo2 oficjalnie 22 września

Realme GT Neo2 otrzymał już certyfikat i teraz wiemy, kiedy zostanie oficjalnie wprowadzony na rynek. Data to 22 września. Wydarzenie odbędzie się w Chinach o godzinie 14:00 czasu lokalnego.

Według Realme telefon będzie przeznaczony dla „hardkorowych graczy” i wiemy, że będzie zasilany przez chipset Snapdragon 870 i będzie miał 6,62-calowy AMOLED o rozdzielczości Full HD+. Pod względem pamięci pojawi się w Chinach z 12 GB pamięci RAM, ale jeszcze nie zobaczymy smartfona z serii GT z tak dużą ilością pamięci poza rynkiem krajowym.

Realme GT Neo2 jest oczywiście następcą Realme GT Neo, wprowadzonego na światową scenę pod nazwą Realme X7 Max 5G. Nie można jednak oczekiwać, że nowy smartfon będzie się nazywał X8 lub X9, ponieważ firma już potwierdziła, że ​​„GT to nowy X”.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Dwa monitory w jednym

Opublikowane przez - 27 lipca 2020 0
MMD – producent monitorów marki Philips – prezentuje 49-calowy model o oznaczeniu 498P9. Urządzenie wyposażono w zakrzywioną matrycę o proporcjach…

Lenovo ZUK Edge oficjalnie!

Opublikowane przez - 20 grudnia 2016 0
Na specjalnej konferencji online chiński producent przedstawił dzisiaj Lenovo ZUK Edge – smartfon z procesorem Snapdragon 821 na pokładzie za…